217
1051120

MEDITATIONSMATTOR, 1 par, old/semiantik Kina, ca 199 x 73,5 respektive 200,5 x 71,5 cm.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Tre rutor vardera. Omväxlande gul och brun botten med polykrom medaljong med drake bland moln och hörnornament. Huvudbård med sicksackmönster med blommor.

Något slitage, smutsiga, fläckar, lagningar, obetydliga skador. Reducerade. Liten fuktlukt.