412
906165

Charles Napier Hemy

(Storbritannien, 1841-1917)
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
11 900 - 14 300 EUR
13 600 - 16 300 USD
Klubbat pris
120 000 SEK
Charles Napier Hemy
(Storbritannien, 1841-1917)

"The fisherman's sweetheart"

Signerad Charles Napier Hemy och daterad 1895. Olja på duk 82 x 122 cm.