461
1017683

Andrea del Sarto, hans efterföljd

(Italien, 1487-1530)
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 050 - 3 490 EUR
3 190 - 3 650 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
(Italien, 1487-1530)

ANDREA DEL SARTO,hans efterföljd 15/1600-tal. olja på pannå.

Madonnan med barnet. Pannå 71 x 55 cm. Äldre ram.

Förstärkt pannå, retuscher, lagningar, sprickor.