467
1054056

Louis Lang

(USA, 1812-1893)
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 390 - 3 880 EUR
3 880 - 4 440 USD
Klubbat pris
Louis Lang
(USA, 1812-1893)

Ung kvinna i skogslandskap

Signerad L. Lang. Olja på duk 45 x 28 cm.