470
1014464

Emma Ekwall

(Sverige, 1838-1925)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
Emma Ekwall
(Sverige, 1838-1925)

Lillans fikastund

Signerad E. Ekwall. Olja på duk 51 x 91 cm.