887
1035124

CARTIER

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
7 500 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
CARTIER

örhängen 18K guld, "Love", diameter 2 cm, total vikt 8 g. Signerade Cartier, numrerade 982686. Etui från Cartier medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

330. Andreas Eriksson, "Trädstam".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK