184
1070937

Christian Schmidt-Rasmussen

(Danmark, Född 1963)
Christian schmidt-rasmussen, "kampen mellom det gode og det onde gikk for seg som det pleide her i år 17.006.971. fredsklovnen olof palme og den...".

"Kampen mellom det gode og det onde gikk for seg som det pleide her i år 17.006.971. Fredsklovnen Olof Palme og den..."

Signerad och daterad 1997 a tergo. Akryl på duk 170 x 140 cm.

Utropspris:

40 000 - 60 000 SEK

3 774 - 5 660 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Nicolai Wallner Gallery, Copenhagen. An Important Scandinavian Collection

Schmidt-Rasmussen (b. 1963) lives and works in Copenhagen, Denmark.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19