186
1083234

Robert Terry

(USA, Född 1953)
Robert terry, "yellow woods".
Robert terry, "yellow woods".

"Yellow Woods"

Signerad Robert Terry och daterad 2005 a tergo. Olja på pannå 51 x 40,5 cm.

Utropspris:

40 000 - 50 000 SEK

3 774 - 4 717 EUR

Klubbat pris:
30 000 SEK
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19