31
1093876

Jonas Bohlin

(Sverige, Född 1954)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Jonas Bohlin
(Sverige, Född 1954)

bord, Jonas Bohlin Design 1990-tal.

Ben av grålackat stål och skiva av brunt läder, kvadratisk form, brickmärkt: Jonas Bohlin Design Stockholm, bredd 140 cm, djup 140 cm, höjd 74 cm.

Smärre slitage.

Formgivare