93
1085919

Linn Fernström

(Sverige, Född 1974)
Linn fernström, "livfiskelina".

"Livfiskelina"

Signerad och daterad 2008 a tergo. Blyerts på papper 65 x 50 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

1 887 - 2 358 EUR

Klubbat pris:
22 000 SEK
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Lars Bohman Gallery, Stockholm, "Linn Fernström", 30 augusti - 28 september 2008.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19