370
1098829

MODERNISTISK FORMGIVARE, golvlampa, 1930-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Stomme i förkromat stål, höjd 128 cm.

Smärre slitage.