1022
992156

Elisabeth Gage ett par örhängen 18K guld

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 830 - 2 290 EUR
1 940 - 2 420 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

mått 34 X 40 mm, vikt 49 g. Signerade Gage samt med engelska stämplar. Clip.