1097264

1122. Bulgari ring.

18K guld och vitguld, justerbar storlek, vikt 13 g. Signerad Bulgari, med italienska stämplar.

Följerätt
Nej
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK / 770 - 962 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Andrén

Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken

+46 (0)790 78 03 20
cecilia.andren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto