1123
1097495

MÖLLENBORG MEDALJONG, 18K guld

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

mått 3 X 5.3 cm, vikt 13 g. Stämplad GM, Stockholm 1874. Tillpassat etui medföljer.

Med skador