129
1095144

LJUSSTAKAR, ett par, sengustavianska, 1700-talets slut.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris

Förgylld brons och ebenholts. Rund fot. Kolonnformat skaft. Urnformad ljuspipa. Höjd 19,5 cm.