130
1110613

LJUSSTAKAR, ett par, empire, 1800-talets början.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 720 - 1 910 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Kolonnformat skaft. Bevingad figur hållande blomstergirlang. Höjd 23 cm.