131
1095139

LJUSSTAKAR, ett par, empire, 1800-talets början.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Ljuspipa uppburen av svan. Höjd 23,5 cm.