132
1099471

LJUSSTAKAR, ett par, Frankrike, 1800-talets början, empire

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Kolonnskaft på rund fot. Dekor av palmetter, cellmönster, pärlstav samt rutmönster. Höjd 28 cm.