339
1107103

BRICKA, porslin. "Flora Danica", Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
3 500 SEK

Dekor efter planschverk över den danska floran. Modellnummer 3565. Mått 30 x 23,5 cm.

Smärre slitage.