347
1104896

Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 230 - 6 980 EUR
5 470 - 7 300 USD
Klubbat pris
55 000 SEK
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

Franska ängsblomster

Signerad Julia Beck och daterad Aout 1910.Olja på duk lagd på papp-pannå 51,5 x 29 cm.

Proveniens

Privat samling, Frankrike.