388
1102004
Adolf Ulrik Wertmüller, tillskriven
(1751-1811)

ADOLF ULRIK WERTMÜLLER, tillskriven, olja på duk.

Sängkammarscen. Duk, uppfodrad 57,5 x 72,5 cm.

Uppfodrad duk, krackelerad.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

2 887 - 3 850 EUR

Klubbat pris:
Kontakta specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre konst
+46 (0)08-614 08 58