59
1080374

BÄNK, av Nils Thorsson (f. 1779, d. 1848), Ingemantorp, Lindome, sengustaviansk.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 650 - 3 090 EUR
2 760 - 3 220 USD
Klubbat pris

Förgylld och bronserad. Stoppad sits. Sarg med blansnitt. Räfflade ben. Signerad med stämpel NTS. Längd 119, bredd 44, höjd 47 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

93. Rolex, Submariner, "Big Crown", "Explorer Dial", "King Sub", ca 1954.
Utropspris
380 000 - 680 000 SEK
Budhistorik
540 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
520 000

ditt bud
500 000

ditt bud
480 000

ditt bud
460 000

ditt bud
440 000

ditt bud
420 000

ditt bud
400 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
Aktuellt bud:
540 000 SEK