751
1082879

INRO, två stycken, lack. Japan, Meiji (1868-1912).

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Fem delade med dekor i relief av drakar respektive krabbor. Höjd 5,8-6,5 cm.

Slitage. Nagg.