788
1088795

FIGURIN, blanc de chine. Qingdynastin.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
949 - 1 420 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Ståendes, med radband och säck i händerna. Höjd 29,5 cm.

Krackelyr, kantsprickor, nagg.