98
1067220

SPEGEL, stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft, rokoko.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och bronserad. Rik dekor av akantusblad och rocailler, samt krön med vingar. Höjd 155 cm, bredd 66 cm.