Cartier Art Deco Vanity Case 18K guld med emalj och onyx
interiör med spegel, ett separat lockförsett fack, läppstiftshållare, läppensel och penna, mått 8.0 x 4.0 X 1.9 cm, vikt 153 g. Signerad Cartier NY, numrerad 435.
Skador på emaljen, med personlig gravyr.
×
Logga in
Kunde inte logga in