998
1081873

Cartier Art Deco Vanity Case 18K guld med emalj och onyx

Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
5 450 - 6 360 EUR
5 800 - 6 760 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

interiör med spegel, ett separat lockförsett fack, läppstiftshållare, läppensel och penna, mått 8.0 x 4.0 X 1.9 cm, vikt 153 g. Signerad Cartier NY, numrerad 435.

Skador på emaljen, med personlig gravyr.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

466. Matsilveruppsättning, modell "C", 181 delar, W.A. Bolin, Stockholm 1918-1938. Träschatull medföljer.
Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
Budhistorik
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK