100
1138166
Patrik Andiné
(Född 1968)

"Frånvarande vid uppenbarelse"

Signerad Patrik Andiné och daterad 2015 a tergo. Duk 70 x 90,5 cm.

Utropspris:

30 000 - 50 000 SEK

2 879 - 4 798 EUR

Klubbat pris:
25 000 SEK
Proveniens

Lars Bohman Gallery, Stockholm.

Lars Bohman Gallery, Stockholm, "Patrik Andiné, Look Inside", 7 november - 6 december 2015.

Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19