99
1136735
Anders Knutsson
(Född 1937)

Utan titel

Signerad Anders Knutsson och daterad 1982. Olja och vax på handgjort papper 86 x 79 cm. Monterad i plexilåda.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 399 - 2 879 EUR

Klubbat pris:
Tilläggslista

Ny datering 1982.

Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19