Mikael Jansson
(Sverige, Född 1958)
"Amber Valetta, New York Studio, 2000"
Signerad Mikael Jansson och daterad 2004 och numrerad 2/3 a tergo. Total upplaga 3 + 1 AP. C-print monterat på aluminium 80 x 80 cm.
Proveniens
Galleri Christian Larsen, Stockholm.