32
1141107

WILLY RIZZO, sideboard, Mario Sabbot, Italien 1970-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 800 - 2 250 EUR
1 900 - 2 370 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Stomme i svartlackerat trä, detaljer i förkromad metall, inredning med hyllor och barskåp, invändig belysning, höjd 75,5 cm, bredd 176 cm, djup 47 cm.

Smärre slitage.