324
1128035

Jasper Johns

(USA, Född 1930)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 660 - 3 550 EUR
2 780 - 3 700 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Jasper Johns
(USA, Född 1930)

"Leg and Chair", ur "Fragment - According to What"

Färglitografi, 1971, signerad med blå krita och numrerad 63/68. Publicerad av Gemini G.E.L., Los Angeles, med deras blindstämpel a tergo. 89,5 x 75,4 cm (Arches)

Gemini Publication Sequence Number, 287.