34
1142681
FRANCO BETTONICA, "Cubo bar", barvagn, Cini & Nils, Italien 1970-tal.

Stomme i mörkbetsat trä, skiva i metall, två utdragbara sidor med barinredning, höjd 71 cm, 64,5 cm x 64,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

1 152 - 1 440 EUR

Klubbat pris:
10 000 SEK
Om auktionen
Kontakta specialist
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60