34
1142681

FRANCO BETTONICA, "Cubo bar", barvagn, Cini & Nils, Italien 1970-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Stomme i mörkbetsat trä, skiva i metall, två utdragbara sidor med barinredning, höjd 71 cm, 64,5 cm x 64,5 cm.

Smärre slitage.