77
1137935
Lars Lerin
(Född 1954)

Utan titel

Signerad Lars Lerin och daterad 2011. Akvarell 19,5 x 52 cm.

Utropspris:

35 000 - 40 000 SEK

3 359 - 3 839 EUR

Klubbat pris:
71 600 SEK
Proveniens

Galleri Hassel, Söderköping.

Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19