78
1144726
Cecilia Edefalk
(Född 1954)

"Ceci est une réproduction"

Signerad CE och daterad 95 a tergo. Duk 35,2 x 50,2 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

2 879 - 3 839 EUR

Klubbat pris:
Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19