79
1144775
Anders Widoff
(Född 1953)

"Gemenskap: 5"

Signerad Anders Widoff Berlin 1992 a tergo. Duk 90,5 x 68 cm.

Utropspris:

50 000 - 60 000 SEK

4 798 - 5 758 EUR

Klubbat pris:
46 000 SEK
Proveniens

Christian Larsen, Stockholm.

Christian Larsen, Stockholm Art Fair, "Anders Widoff".

Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19