87
1124490
Jim Thorell
(Född 1981)

"Marsian Trap"

Utförd 2015. Akryl och olja på duk 150 x 100 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

2 879 - 3 839 EUR

Klubbat pris:
33 000 SEK
Proveniens

Loyal, Stockholm.

Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19