86
1138147
Peter Frie
(Född 1947)

"Yamupainting no. 45"

Signerad P Frie a tergo. Olja på duk 52,5 x 40,5 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

2 879 - 3 839 EUR

Klubbat pris:
35 000 SEK
Proveniens

Bohman-Knäpper, Stockholm.

Bohman-Knäpper, Stockholm, "Peter Frie - YAMU", 7 september - 8 oktober 2017.

Bohman-Knäpper, "YAMU", 2017, avbildad helsida.

Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19