85
1144777

Jens Fänge

(Sverige, Född 1965)
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
6 180 - 7 940 EUR
6 450 - 8 290 USD
Klubbat pris
70 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Jens Fänge
(Sverige, Född 1965)

"Ball and Claw"

Signerad Jens Fänge och daterad 2006 a tergo. Olja på duk 112 x 102 cm.

Tilläggslista

Titel ändrad.

Proveniens

Galleri Magnus Karlsson, Stockholm.

Galleri Magnus Karlsson, Stockholm, "Maison du Peuple", 31 augusti - 1 oktober 2006.