84
1140976
Lena Cronqvist
(Född 1938)

Utan titel

Signerad L Cronqvist och daterad 1996. Duk 47 x 60,5 cm.

Utropspris:

60 000 - 80 000 SEK

5 758 - 7 678 EUR

Klubbat pris:
65 000 SEK
Proveniens

Galleri Lindqvist, Arkelstorp. Inköpt 2005.

Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19