83
1136601
Rita Lundqvist
(Född 1947)

"Hatt"

Daterad 2000 a tergo. Pannå 26 x 26 cm.

Utropspris:

70 000 - 90 000 SEK

6 718 - 8 637 EUR

Klubbat pris:
85 000 SEK
Proveniens

Knäpper + Baumgarten, Stockholm.

Om auktionen
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57