82
1140978
Anette Harboe Flensburg
(1961-)

Utan titel

Signerad Anette H Flensburg och daterad 2004 a tergo. Duk 45 x 60 cm.

Utropspris:

35 000 - 40 000 SEK

3 359 - 3 839 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Galleri Bo Swerdén, Växjö.

Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19