81
1142987
Linn Fernström
(Född 1974)

"Balansera ihop"

Signerad Linn Fernström och daterad 2005 a tergo. Pastell och blandteknik på papper 90 x 63 cm.

Utropspris:

35 000 - 40 000 SEK

3 359 - 3 839 EUR

Klubbat pris:
60 000 SEK
Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19