89
1137271
Juri Markkula
(Född 1970)

"Gold to Green"

Signerad Juri Markkula och daterad 2015 a tergo. Interference pigment, polyurethan 100 x 100 cm.

Utropspris:

100 000 - 120 000 SEK

9 597 - 11 516 EUR

Klubbat pris:
75 000 SEK
Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19