92
1138122
Jockum Nordström
(Född 1963)

Utan titel

Signerad Jockum och daterad 1996 a tergo. Pannå 42 x 30 cm.

Utropspris:

35 000 - 40 000 SEK

3 359 - 3 839 EUR

Klubbat pris:
65 000 SEK
Om auktionen
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57