93
1136736
Catti Brandelius
(1971-)

"Without My Sorrow I Feel Hollow"

Signerad Catti Brandelius och daterad 2009 a tergo. Pannå 58 x 82 cm.

Utropspris:

10 000 - 15 000 SEK

960 - 1 440 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Crystal Palace, Stockholm.

Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19