97
1137092
Lars Lerin
(Född 1954)

"Ishav II"

Signerad Lars Lerin och daterad 89. Akvarell 74 x 105,5 cm.

Utropspris:

60 000 - 80 000 SEK

5 758 - 7 678 EUR

Klubbat pris:
125 000 SEK
Om auktionen
Kontakta specialist
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19