101
1131203

BORDSLYSTRAR, för tre ljus, ett par, sengustaviansk stil, 1900-tal, äldre delar.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
28 000 SEK

Blybergsporfyr, förgylld brons och prismor. Höjd 82 cm.