1075
1133184

Garnityr silver med paste, 1700-tal

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

en collier, en brosch, ett par skospännen, ett par örhängen samt en broschnål. Längd collier 43 cm, mått brosch 30 X 33 mm, diameter örhängen 17 mm, mått skospännen 30 X 45 mm, längd nål 50 mm, totalvikt 99 g.

Åldersrelaterat slitage. Omarbetningar.