114
1155441

CASOLETTER, för ett ljus, ett par, Frankrike, 1800-talets början, empire.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 110 - 3 550 EUR
3 240 - 3 700 USD
Klubbat pris
35 000 SEK

Förgylld brons. Urnformade med bladornerade hänklar. Höjd 36 cm.