118
1153033

LJUSSTAKAR, ett par, sengustavianska, 1800-talets början.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 660 - 3 550 EUR
2 780 - 3 700 USD
Klubbat pris
75 000 SEK

Svart Rännås porfyr och förgylld brons. Antikiserande kvinnofigurer. Höjd 29 cm.